top of page

Návod na používanie produktov
UV Genix

 

V UV Genix poskytujeme TOP produkty starostlivosti o krásu, pomôžu Vám vyzerať a cítiť sa proste skvele. Naše produkty sú vyrobené z prírodných ingrediencií, sú bezpečné a účinné pre všetky typy pleti. Sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom produkty najvyššej kvality, sú cenovo dostupné a ľahko sa používajú. Kúpte si naše zariadenie ešte dnes a zažite rozdiel už za pár minút.

1) Zapnutie: Stlačte a podržte tlačidlo ON/OFF (viď obrázok) po dobu jednej sekundy a zapnite zariadenie.

 

2) Po zapnutí začne blikať LED červené terapeutické svetlo na liečebnej hlavici očného pera. Naďalej svieti, keď sa hlavica zariadenia a senzor súčasne dotýkajú ľudského tela a následne prebieha zahrievanie, iónová funkcia a vibrácie.

 

3) Vypnutie: Zariadenie sa automaticky vypne po 5 minútach. (pre manuálne vypnutie použite opäť tlačidlo OFF)

LumiSkin Produkt model
LumiSkin Produkt model

1) Naberte primerané množstvo krému a naneste ho na vami určenú časť tváre, ktorú chcete ošetriť - zapnite prístroj a vmasírujte krém krúživými pohybmi do pokožky.

2) Uistite sa, že ošetrovacia hlavica je plne v kontakte s vašou pokožkou. Jemne masírujte pokožku očí od vnútorného kútika k vonkajšiemu.

 

3) Vykonajte kompresnú masáž, ako je znázornené na obrázku, 10 sekúnd pre každé miesto a tento krok opakujte 2-3 krát za jedno použitie.

4) Masírujte krúživými pohybmi, ako ukazuje obrázok, 3-5 krát pre každé použitie.

5. Prejdite na ďalšiu oblasť pleti, opäť vezmite správne množstvo prípravku na starostlivosť o pleť a naneste ho na tvár, vzápätí zapnite zariadenie.

 

6. Hlavou prístroja jemne masírujte od kútikov úst až po líce, ako ukazuje obrázok.

 

7. Naberte správne množstvo prípravku na starostlivosť o pleť a naneste ho na pery, vymasírujte krúživými pohybmi.

 

8. Naberte správne množstvo prípravku na starostlivosť o pleť a naneste ho na pery, masírujte od stredu pier až nahor, aby ste pozdvihli vaše pery.

LumiSkin Produkt model
bottom of page